פתרונות הצללה, מוצרי הצללה

אלי סוככים הינה החברה המובילה והמקצועית בישראל המספקת פתרונות הצללה וסוככים.

אנו משווקים ומתקינים מגוון עשיר של סוככים חשמליים או ידניים לכל מטרה, ביניהם:
סוככי מרקיזה, סוככי זרועות מתקפלים, סוככי מסילות ועוד.

ניתן לשלב בסוככים חיישנים חכמים ולהתאים אישית את העיצוב לקבלת תוצאה אסתטית המשתלבת בסביבתה.
כמו כן אנו מספקים שירותי תיקונים ותחזוקה של סוככים בכל אזור הצפון.
הצוות המקצועי שלנו זמין לכל שאלה וישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי עוד היום.

מדינת ישראל שטופת השמש מזמנת לנו את הצורך בקירור ובהצללה במשך חלק ניכר מימות השנה.
אם כן, אין זה פלא שישנו ביקוש רב לשלל פתרונות הצללה, מתוחכמים או פשוטים כאחד.

סוכך הינו פתרון נוח ואלגנטי המאפשר לנו לנצל אזורים פתוחים ונרחבים לשימוש גם בימי הקיץ החמים. הסוכך מאפשר לנו לבלות בנעימים גם תחת השמש הקופחת וממשיך להיות שימושי להפליא במהלך החורף כשהוא מגן עלינו מפני גשמים ורוחות.

היתרונות

התקנת סוכך חשמלי

התקנת סוכך זרועות חשמלי היינה פעולה המחייבת אתכם להיעזר בשירותים של חברות ייצור סוככים וחברות התקנה המתמחות במתן פתרונות הצללה. במידה וגם אתם עומדים להתקין סוכך חשמלי בבית העסק או בבית, הקפידו לבחור בחברה בעלת ניסיון רב.

במקביל, הפקידו שהפתרון המוענק לכם הינו פתרון אופטימאלי המשלב גם פונקציונאליות בתחום ההצללה וגם מראה דקורטיבי המשדרג את הסביבה בה מותקן הסוכך.

מחיר הסוככים

מחירי הסוככים נקבעים לפי סוג והדגם הנבחר, לכן לפני שמחליטים לבחור את הדגם, חשוב לבדוק את מחיר הסוכך שהוא בתקציב שלנו, אצלנו בחברת "אלי סוככים" תקבלו ייעוץ והכוונה לבחירת הסוכך המתאים והצעת מחיר לכל הדגמים הקיימים בענף.

שאלות נפוצות

לא נדרשים אישורי בנייה מהעירייה על מנת להתקין סוכך זרועות, והוא איננו מחייב בתשלום ארנונה. לכן הוא נפוץ בבתים פרטים כמו גם בבתי עסק, וכן משמש להצללת גינות, גגות ומרפסות.

סוכך זרועות מומלץ במיוחד במצבים בהם יש צורך בהצללה קיצית שתספק הגנה מפני קרני השמש הקופחת, כאשר לעומת זאת בחורף רוצים דווקא ליהנות מהחמימות והאור. סוככי הזרועות מתקפלים באופן מלא, ומעניקים מראה אסתטי הן כשהם פתוחים, והן כאשר אינם בשימוש.

סוככי הזרועות מיועדים לחיפוי שטחים קטנים, בינוניים ואף גדולים. ניתן להזמין סוכך זרועות ברוחב של עד כ 20 מטרים. מרחק הסוכך מהקיר אליו הוא מוצמד יכול להגיע עד ל5 מטרים.

בהחלט כן! אנו מציעים לכם את האפשרות להזמין באופן אישי כיתוב, עיצוב ואף מיתוג המותאם לבית העסק שלכם. אלו יופיעו על גוף הסוכך עצמו או לחליפין בחלק הקדמי המכונה "וולן". בעיצוב הסוכך אנו מקפידים על כך שישתלב היטב במראה ובגוון של הקיר עליו הוא מותקן.

 

על מנת להגן על בד הסוכך מלכלוך, יש אפשרות לייצר לסוכך גגון מאלומיניום, המבטיח מראה נקי לאורך זמן רב. בנוסף, קיימת אפשרות להגנה טובה עוד יותר על הבד, באמצעות חיפוי צינור הגלילה, שעליו מתגלגל הבד כאשר הסוכך סגור, בפרופיל אלומיניום, המכונה "קסטה".