סוככים חשמליים

אלי סוככים מתמחה בייצור והתקנה של סוככים למעלה מ-20 משנה בכל רחבי צפון הארץ, עם ניסיון רב שנים ועבודה אל מול חברות, עיריות, רשויות מקומיות, מפעלים ולקוחות פרטיים בכל אזור הצפון. אלי סוככים מזמינים אתכם ליהנות מסוככים חשמליים ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובדגש על התאמה אישית, תוך נוחות מלאה ועמידות גבוהה אל מול בלאי.

היתרונות
בעוד עד לפני כמה שנים היה נהוג להתקין סוככים בעלי מנגנון ידני בלבד, הרי שהיום, בזכות הטכנולוגיה המתפתחת, התקנת סוכך חשמלי הינה עדיפה, גם בקרב לקוחות פרטיים ועל אחת כמה וכמה בקרב מפעלים, חברות, מסעדות ועיריות. לסוככים חשמליים שני יתרונות מרכזיים שהופכים אותו לכדאי במיוחד.

לסוככים חשמליים מספר יתרונות משמעותיים:

תפעול מהיר וקל

סוככים בעלי מנגנון פתיחה וסגירה חשמלית מאפשרים לנו ליצור בדיוק את זווית ההצלה המתאימה לנו בכל רגע נתון. במקום שנצטרך להתאמץ ולפתוח או לסגור את הסוכך, הרי שעל ידי כפתור או שלט נוכל לתפעל את הסוכך שלנו ביעילות ובמהירות. אלמנט זה מאפשר לנו לשלוט גם בסוככים הנמצאים בגובה רב, או לסוככים עם גישה מוגבלת.

עמידות גבוהה – סוכך חשמלי פועל על ידי מנוע, ולכן, תפעול המנוע באמצעות כפתור ייעודי או שלט מווסת את כמות הלחץ או הכוח המופעל על מנת לסגור או לפתוח את הסוכך, אלמנט המאפשר לנו לשמור על איכות הסוכך לאורך זמן רב יותר ועמידות גבוהה יותר אל מול בלאי השימוש.