סוככים בקריות

אם אתם מחפשים בימים אלה סוככים בקריות, תוכלו להפיק תועלת מהמידע הבא. למדו איך אפשר לזהות את ההבדלים בין סוככים שונים, מה כדאי לדעת על סוכך חשמלי וממי עדיף להזמין סוככים בקריות.

איך מזהים הבדלים בין סוככים

הבדלים בין סוככים שונים ניכרים בכמה מובנים: 

  • צורת סוכך – ישנם סוככים מעוגלים כגון סוככי מרקיזה. סוככים מדגם אחר כגון סוכך חלון, הם מתוחים בצורה אלכסונית. בניגוד למרקיזה שיוצרת צל גם מלפנים וגם מהצדדים, סוכך חלון מטיל צל רק מלפנים (מהחזית). סוככי זרועות הם סוג נוסף שבו הסוכך מתוח היטב (מעל זרועות תמך, לרוב גדולות). 
  • ידני או חשמלי – מבחינה חיצונית, אין הבדל בין דגמים ידניים לבין דגמים חשמליים של סוככים בקריות. ההבדל הוא שבחשמליים מתקינים מנוע עזר. המנוע החשמלי מקפל בעצמו את הסוכך לפי הצורך. 
  • סוג בד – סוככי איכות מצוידים בבדים איכותיים, חזקים, עמידים בשמש וקרינה. ישנם סוגי בד שמספקים הצללה מלאה ויש כאלה שמספקים הצללה חלקית. הצללה חלקית מתאימה למשל במרפסות, כאשר רוצים שתהיה ראות מסוימת של הנוף סביב. 

מה כדאי לדעת על סוכך חשמלי

כאמור, סוככים בקריות יכולים להיות חשמליים או לא חשמליים. את הדברים הבאים כדאי לדעת בנושא המנוע. קודם כל, מנועים חזקים מעט יקרים יותר, אבל הם עמידים לאורך תקופה יותר ארוכה לעומת המנועים החלשים. כמעט כל דגם של סוכך ניתן לשלב עם מנוע. את המנוע ניתן לחבר למתג חשמלי או להפעיל באמצעות שלט. באזורים מוכי רוחות, ניתן להוסיף חיישן רוח. החיישן מורה למנוע לסגור את הסוכן אוטומטית, כאשר הרוח מתחזקת מעל עוצמה שהוגדרה מראש. כך, המנוע בעצם עוזר לשמור על הסוכך שלם ותקין, גם ברוחות חזקות.

ממי להזמין סוככים בקריות

רוצים להזמין כעת סוככים בקריות? כלי העזר הבאים יוכלו לעזור:

  • אמינות מעל הכל – אם אתם צריכים המלצות לגבי סוכך כזה או אחר, העדיפו איש מקצוע אמין. הוא ימליץ לכם עם סוככים שבאמת מתאימים לצרכים שלכם ולא ינסה פשוט להציע את הפתרון הכי יקר. 
  • מגוון – העדיפו לפנות לספק או מתקין שיש לו מגוון רחב ככל האפשר של סוככים. מגוון מבחינת דגם הסוכך וגם מבחינת סוגי מנועים וסוגי בדים. 
  • איכות – שאלו את הספק על איכות הסוככים השונים. פתרונות איכותיים יעלו קצת יותר, אבל לאורך זמן זה כדאי. תוכלו ליהנות מהם למשך תקופה ארוכה וממושכת. 
  • המלצות – אם אתם מתלבטים לגבי ספק זה או אחר, אל תהססו לבקש המלצות.