סוככים בצפון

פתרון הצללה פופולרי בישראל הינו הסוכך. קיימים סוגים רבים של סוככים והפעם נתמקד בהזמנה של סוככים בצפון. ממי כדאי להזמין אותם, אילו סוגים קיימים, מהם היתרונות של ההתקנה ואיך שומרים עליהם לאורך זמן. 

אילו סוגי סוככים קיימים בצפון

ניתן להצביע על כמה וכמה סוגים של סוככים בצפון. יש לציין כי בכל סוג וסוג קיימת אפשרות להזמנה של גדלים שונים. 

  • סוככי חלון – אטרקטיביים למראה, מספקים הצללה על חלונות, בין אם קטנים ובין אם בסגנון ויטרינות גדולות. 
  • סוככי מסך – סוככים שצורתם צורת מסך ואשר מתאימים לצורת סגירה של מרפסת היקפית. הם יכולים להיות אטומים לגמרי או בעלי הצללה חלקית (למי שרוצה לראות את הנוף מעבר לסוכך). 
  • סוככי מרקיזה – פתרון שנחשב למקובל מאוד בעסקים, להצללה של חלונות ראווה מכל סוג. דגמים קטנים יכולים להתאים להצללה של כניסות לבתים ואף לחלונות. אפשר למתג אותם לפי הצורך, כך שהם משמשים כמעין שלט עסקי נוסף על הצללה. 
  • סוככי זרועות – בד ההצללה מתוח על גבי זרועות התומכים בהצללה. סוככים כאלה יכולים להתאים גם להצללה על מרפסות גדולות וכן להתקנה מעל חלונות ראווה, להצללה מעל בתי קפה עם חצרות קטנות או פינת אירוח בגינות פרטיות. 
  • סוככים חשמליים – למעשה מדובר באחד הסוככים הרגילים, שמוסיפים להם מנוע חשמלי ייעודי. המנוע מאפשר בלחיצה על מתג או על שלט רחוק, לפתוח או לסגור את הסוכך לפי הצורך. 

ממי כדאי להזמין סוככים בצפון

על מנת ליהנות מרכישה מוצלחת, טובה לאורך זמן, כדאי להזמין סוככים בצפון על פי הכללים הבאים. קודם כל, פונים אל ספק מנוסה אשר צבר ניסיון רב באספקה והתקנה של סוככים. יכולת גבוהה בהתקנות חשובה לא פחות מאשר איכות הסוככים שתוכלו לקבל. העדיפו לפנות אל ספק רציני, שיגיע אליהם כדי למדוד את המקום, להתרשם ולייעץ לפני ביצוע ההזמנה וקביעת מועד להתקנה. חפשו ספק שמציע מגוון רחב של דגמים לבחירה, עם אפשרות לדגמים ידיים או דגמים חשמליים עם מנוע. על מנת לוודא כי תהיו מרוצים מהשירות, כדאי לחפש המלצות. בנוסף, תוכלו לזהות פתרון איכותי בכך שתקבלו אחריות על הסוכך ועל ההתקנה. פתרונות איכותיים צריכים להחזיק מעמד למשך כמה וכמה שנים (כאשר מתחזקים ומתפעלים נכון ובהתאם להוראות יצרן).

מה היתרונות של התקנת סוככים בצפון

היתרונות של סוככים בצפון הם:

  • הצללה לתחושה נעימה – הצל חיוני בקיץ החם. סוכך מאפשר להימנע משמש ישירה שנכנסת דרך חלון או מרפסת. בזכות סוכך נעים יותר לפתוח חלון בשעות שמשיות, כאשר רוח נעימה נושבת. 
  • סוככים מפחיתים את תחושת החום והמחנק בפנים. לרוב יאפשרו להחליש את עוצמת המזגן בקיץ ולעיתים אף לוותר עליו בימים רבים. 
  • סוככים איכותיים מעניקים אסתטיקה יפה, לבתים, חנויות ועסקים שונים. 

איך שומרים על סוכך לאורך זמן

נסיים עם כמה המלצות לשמירה על סוכך לאורך זמן. קודם כל קיפול. כאשר ישנה רוח חזקה או סופה, קפלו את הסוכך כך שלא יינזק ולא יקרע. בחרו מראש בד איכותי, עמיד לשמש ולקרינה. וודאו שאת ההתקנה מבצע ספק איכותי, כך שהסוכך יהיה מקובע היטב, לא מתנדנד, עם הברגות חזקות ויציבות.