סוכך מסילות

אחד היוקרתיים והמיוחדים שבתוך מכלול הסוככים השונים זהו סוכך מסילות שמעניק פתרון יעיל, מעוצב ומרשים במיוחד. סוככי המסילות הם סוככים מעורבים, בעוד שמסגרת הסוכך נותרת קבועה בכל מצב שלו, הסוכך עצמו דינאמי וניתן לפתיחה וסגירה.

מתי עדיפים סוככי מסילות?

בגלל המבנה הייחודי שלהם סוככים אלו מתאים מאד למרפסת, לסגירות חיצוניות, סגירות חורף ולאיזורים שהם רוצים להשקיע בסוכך יוקרתי ודינאמי שינתן לשלוט על מידת ההצללה שלו באופן מוחלט.

סוכך מסילות הוא פתרון נהדר לסגירת פרגולות, מה שהופך אותן לשימושיות גם בימים גשומים.

את סוככי המסילות ניתן לראות בבתי עסק רבים, במיוחד במסעדות ובתי קפה הנעזרים באלה בהתאמות לעונות השנה ובכך הוא למעשה משמש בעיקר בתי עסק, יחד עם זאת יש גם בתים פרטיים ודירות שונות שנהנות מיתרונותיהם הרבים של סוככי מסילות.

סוכך מסילות הוא סוכך קבוע והפרופיל נשאר מקובע במצבו הסטטי לאורך כל הזמן.


בנוסף במידה ויש לכם עדיפות לסוככים חשמליים מוזמנים ליצור קשר.

היתרונות לסוככים על מסילות

בחירה חדשנית ופופולארית בתחום ההצללה:

טיפ: רוצים לסגור מרפסת בביתכם, פטיו בגינה או מרחב חיצוני בבית העסק? תוכלו לבחור בסוכך מסילות מתמשכות, שסוגר ומקרה את החלל, תוך הענקת הגנה אפקטיבית הן בפני קרני השמש והן מהגשם!

קטלוג מוצרי סוכך מסילות לבחירה

שאלות נפוצות

ניתן להזמין את סוכך המסילות במנגנון ידני או חשמלי על פי רצון הלקוח. סוכך חשמלי מאפשר פתיחה וסגירה בקלות, ללא צורך בהפעלת מאמץ פיזי. הוספת מנגנון חשמלי מתאימה במיוחד כאשר השטח המוצלל גדול, ומצריך סוכך גדול ומאסיבי, וכן כאשר מי שאמור להפעיל את הסוכך אינו מעוניין או לא מסוגל להפעיל כוח רב.

אנו מציעים לשומרי שבת במנגנון ידני וחשמלי משולב, המאפשר נוחות מרבית בימי חול והפעלה ידנית בשבתות. יתרון נוסף הטמון במנגנון המשולב הוא בכך שמתאפשר שימוש בסוכך גם בעת הפסקות חשמל.

סוכך זה כולל מסגרת קבועה של מסילות, עליהן נעים כבלים או רצועות, אשר מותחים את בד הסוכך המוצמד אליהם. מנגנון זה מבטיח מתיחה מרבית, אחידה וישרה של בד הסוכך, למראה אסתטי לאורך שעות היום והלילה ובכל עונות השנה.

בהחלט כן! – נשמח לסייע לכם, ולהתאים את המוצר לצורך האישי שלכם. את המסילות ניתן למשוך כדי ליצור קיר הסוגר את החלל, ומגן מפני שמש, גשם ורוחות. סוככים מסוג זה נקראים בשפה המקצועית "מסילות מתמשכות".

ניתן בהחלט להחליף את בד הסוכך בלבד כשהוא מתיישן, על מנת לקבל מראה מחודש, מבלי צורך לרכוש מסילות או מנגנון חדשים.