סוכך מתקפל

סוכך מתקפל הוא שם גנרי לכל סוג של סוכך שזוית הפתיחה שלו ניתנת לשינוי. בתוך ההגדרה הזו יש מגוון של סוגים, סגנונות ומערכות תפעול של סוככים מתקפלים. אלה מגיעים במנעד רחב של צורות, סגנונות, עיצובים ומחירים.

מטבע הדברים, לסוככים מתקפלים יתרונות רבים. הדינאמיות שאלה מעניקים הופכת אותם לבחירה המועדפת על רוב האנשים.

סוגי סוככים מתקפלים

המבחר כאמור הוא עשיר ולצד סוככי הזרועות הפשוטים ביותר ישנם סוככי מסילות מתוחכמים וסוככים מתקפלים מעוצבים ויוקרתיים במיוחד. כמובן שהסוכך יותאם באופן אישי לצרכים שלכם, עד כדי עיצוב מותאם באופן אישי של סוכך ייחודי שלכם.

שאלות נפוצות

בכל הנוגע לסוככים מתקפלים קיים מגוון רחב, ואנו מתאימים את הפתרון המוצע כך שיענה לכל צורך ובקשה אישיים של הלקוח. הבחירה בסוג הסוכך המתאים, נעשית תוך קבלת ייעוץ מלא ואדיב ומידע מקצועי ומקיף. בין הסוככים המתקפלים ניתן למנות את סוככי הזרועות, סוככי מרקיזה, סוככי חלון וכן סוככי מסילות.

סוככי הזרועות מיועדים לחיפוי שטחים קטנים ובינוניים של עד 20 מטרים רוחב, ולמרחק של עד 5 מטרים מהקיר עליו הם מותקנים, ומשמשים למטרות מגוונות. הקיפול שלהם מלא ומעניק מראה נקי ואסתטי.

לסוככי המרקיזה מראה עגול יפה וקלאסי, עם טעם של פעם. המבנה שלהם חזק מאוד ועמיד יותר בפני רוחות. הם מיועדים לחיפוי אזורים קטנים, ומשמשים בעיקר להגנה על מרפסות, חלונות ודלתות כניסה.

סוככי החלון, כמשתמע משמם, הם סוככים קטנים יותר שמעניקים הצללה במפתחי החלונות במגוון זוויות, וכן משמשים לשמירה על הפרטיות.

סוככי מסילות מהווים סוג משוכלל יותר של סוככים, המאפשרים מתיחה מקסימלית, ומראה אחיד והרמוני של משטח ההצללה. הם משמשים להצללה והגנה מפני מזג האוויר, הן בחיפוי עליון והן לסגירת חללים עד הרצפה, באמצעות משיכת המסילה עד לגובה הרצוי.

אכן, אנו משאירים את הבחירה בין מנגנון חשמלי לידני ללקוח. מנגנון ידני מוזיל את עלות הסוכך, ואילו מנגנון חשמלי מקל על הפתיחה והסגירה, ומסייע במצבים בהם יש קושי להפעיל כוח פיזי רב. בנוסף לכך, ניתן להזמין סוכך המשלב מנגנון ידני וחשמלי, לטובת השימוש עבור שומרי שבת, וכן בעת הפסקות חשמל.

סוככים מתקפלים יכולים לתת מענה מיטבי במצבים בהם חשוב מצד אחד להגן בימות הקיץ החמים מפני קרינת השמש, ומצד שני קיים רצון ליהנות ולנצל את אורה וחמימותה בימי החורף.

בנוסף לכך, סוככים מתקפלים מעניקים מראה נקי ושומרים על הקווים הזורמים של המבנה כאשר אין צורך בהצללה. עם זאת, יש לציין כי סוככים מתקפלים אינם עמידים בפני רוחות חזקות, ויש לקפל אותם לפני סערה.

עלות הסוכך תקבע כמובן בהתאם לסוג הפרוייקט, כאשר במקרה שבו אתם מעוניינים לחסוך בתקציבים, תוכלו להנות ממבחר עשיר של סוככים מתקפלים באיכות גבוהה ומחירים נגישים במיוחד.

קטלוג התמונות שלנו יסיע בקבלת השראה ורעיונות לקראת הסוכך הבא שלכם.