בנייה והתקנת פרגולות בצפון

מעוניינים ליהנות מגינת הבית בימי השרב הכבדים? להוסיף יופי לחצר ביתכם? לקרות את המסעדה בבעלותכם? חברת "אלי סוככים" תספק לכם את התקנת הפרגולה המקצועית ביותר אשר תענה על דרישתכם בדיוק לפי הרצונות והצרכים שלכם באיכות הגבוהה ביותר.

החברה בעלת ניסיון עתיר שנים באזור הצפון ומספקת את הפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחותיה המרוצים. השירות ניתן מאנשי מקצוע מיומנים ואמינים שיידעו לתת מענה ולהתאים עבורכם את הפתרון האולטימטיבי בהתחשב בסביבה בה אתם מעוניינים להתקין את הפרגולה.

כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו, החברה המובילה בתחום הסוככים בארץ, על מנת שנתאים עבורכם את הפתרון המושלם מבין שלל הפתרונות הקיימים אצלנו בחברה.

עיצוב ותכנון

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של חומרי גלם, פרגולות מאלומיניום, מתכת, עץ וחומרים נוספים באיכות הגבוהה ביותר. בזכות המיומנות והמקצועיות שלנו נוכל להתאים עבורכם את הפרגולה שתתאים למיקום שלכם, לאקלים באזור מגוריכם ובגודל המתאים. הפרגולה מותאמת לצרכי הלקוח ויחד עם זאת דקורטיבית ומוסיפה רבות לעיצוב הבית או העסק. הפרגולה מעוצבת בהתאמה ייחודית עבורכם, ניתן לשלב סרגלי עץ, שילוב אבנים ועיצובים מיוחדים מברזל ומאלומיניום בניהם גם פרגולה תלויה.

שלבי ההתקנה

ראשית עלינו להבין לשם מה מיועדת הפרגולה ועל איזה צורך היא באה לענות, אם לשם עיצוב חצר הבית או לספק הצללה בבית העסק שלכם וחשיבה משותפת על זה יחד עם אנשי המקצוע שלנו תוביל להחלטה איזו פרגולה תענה על הצרכים שלכם בצורה האופטימלית ביותר.

לאחר שהחלטנו מהו יעודה של הפרגולה נוכל לעבור לבחור את החומר ממנו נייצר אותה בין אם זה מאלומיניום, מתכת, ברזל או עץ. ניתן לבחור אם הפרגולה תהיה חשמלית מה שמוסיף נדבך נוסף – שליטה על השטח אותה היא מצלה וכן אי שימוש בימים החורפיים של השנה.

בתיאום מול הלקוח נחליט על עיצובה של הפרגולה בהתאמה מוחלטת לדרישת הלקוח. האלומיניום הינו חומר שניתן לעצב באמצעותו בזכות גמישותו, ניתן לבחור בפרגולה תלויה, ניתן לשלב סרגלי עץ והכל בהתאם לרצונות הלקוח.

לאחר שהגענו להחלטה באשר לחומר ממנו נייצר את הפרגולה נכל לפרט בהרחבה אודותיה, נחשב את המידות ונסכם את החומרים והשכבות שכוללים. כמובן שלאחר כל התהליך המקדים הזה נגיע לבית הלקוח ונתקין את הפרגולה שהותאמה עבורו באמצעות הצוות המקצועי שלנו.

היתרונות שלנו

המומחיות שלנו

פרגולות הן המומחיות שלנו, אם אתם זקוקים לפתרונות הצללה שיהיו ייחודיים איכותיים ויענו על הצרכים שלכם אתם מוזמנים לפנות אלינו. החברה שלנו מספקת שירות ללקוח גם לאחר ההתקנה לאורך שנים וזמינה למענה לכל פנייה שלכם לראיה אילו אלפי הלקוחות המרוצים שלנו. נשמח אם תצטרפו למעגל הלקוחות ותיהנו גם אתם.

שאלות נפוצות

איך שומרים על הפרגולה?

הפרגולות שעשויות ברזל או אלומיניום הינן מחומרים חזקים שמחזיקים מעמד לאורך זמן ולא מצריכים טיפול שוטף למעט טיפול מניעתי מחלודה בעוד שהפרגולות מעץ דורשות אחזקה שוטפת וקפדנית כדי שהיא תישמר.

מה עדיף פרגולה מעץ או מתכת?

פרגולה מעץ הינה דקורטיבית משווה מראה טבעי אך גולמית בתוכה תחזוקה שוטפת של העץ בעוד שכאן בא לידי ביטוי יתרונה של הפרגולה ממתכת שלמעט טיפול אנטי חלד לא דורשת תחזוקה שוטפת וניתן ליצור ממנה עיצובים ייחודיים.

האם פרגולה צריכה אישור מהנדס או אישורי בניה?

אין צורך באישורים מהרשויות להקמת פרגולה, החל מאוגוסט 2014 נכנסה לתוקפה רפורמה לתכנון ובנייה המעניקה פטור מהאישורים הללו אלא רק יידוע הרשויות לאחר בניית הפרגולה.