פרויקטים של סוככים בנצרת

פרויקט החברה במתחם "ביג" בנצרת

חברת "אלי סוככים" ביצעה פרויקט מורכב וגדול ממדים עבור מתחם "ביג" בנצרת. בין החברות להן סיפקנו את הסוככים במתקן ניתן למצוא חברות כגון: "ללין", "קופת חולים לאומי", "דהן פירות וירקות", "קסטרו "top ten" ו"twenty four seven".

תהליך העבודה

בכל אותן הזמנות הרכבנו עבור הלקוחות שלנו סוכך קבוע ואיכותי על מנת לספק הגנה מיטבית הן מפני הגשם והן מפני השמש היוקדת. בין היתרונות של אותו סוכך יש לציין את הגמישות והאפשרות להשקיע גם בעיצוב כך שיתאים לאווירה הכללית שבעל המקום רוצה לייצר ולמעשה לספק לו את האפשרות להזמין סוכך בהזמנה אישית. חשוב לומר שהסוכך הקבוע כשמו כן הוא- קבוע ועל כן אין הוא מיועד לתהליכים של פירוק והרכבה חוזרים ונשנים, מה שמעניק לו יציבות, מקל את העבודה איתו, חוסך זמן ומונע סיבוכים אפשריים.

כאמור, הסוכך הקבוע הוא ההזדמנות שלכם לתת דרור לדמיונכם כאשר את הסוכך ניתן להזמין בגדלים ועיצובים שונים (בהתאם לתנאים בשטח כמובן) וניתן להרכיבו למעשה בכל מקום בו תחפצו – בין אם מעל לחלון או הדלת, מעל לגינה, שטח פתוח, מרפסת או בכניסה על מנת לקבל את פני הלקוחות. לשמחתכם, אתם גם לא לבד במערכה כאשר צוות המומחים שלנו ישמח להעניק עבורכם את כל התמיכה, הליווי והייעוץ לו תזדקקו לכל אורך התהליך, כולל שלב העיצוב, באופן מקצועי ואמין.

יש לציין שמחיר הסוכך הקבוע מעט יקר יותר מסוכך הזרוע הפשוט אך בעל תמורה גבוהה ביותר, בין היתר בשל בעקבות שימוש בחומרים יקרים ואיכותיים שמיועדים לשימוש לאורך זמן ממושך. לבסוף כל שנשאר לנו הוא להזמין אתכם, בין אם אתם לקוחות עסקיים, ציבוריים או פרטיים, להציץ בקטלוג שלנו, ליצור אתנו קשר ואנו נשמח לעמוד כאן לרשותכם.

מפה