מרקיזה חשמלית

מרקיזה חשמלית – גג המרפסת הופכת לחשמלית

תארו לעצמכם שיש לכם סוכך חשמלי שהופך את גג המרפסת שלכם לחשמלית! רעיון עתידני זה ממזג את המעשיות של סוכך עם הפונקציונליות של תחבורה ציבורית, וחולל מהפכה באופן שבו אנו משתמשים במרחבים החיצוניים שלנו. בלחיצת כפתור נפתח הסוכך וחושף מערכת חשמלית מתפקדת במלואה המחליקה מעל פני הקרקע ומספקת כלי תחבורה ייחודי ויעיל.
מרקיזה חשמלית מציעה יתרונות רבים, במיוחד בסביבות עירוניות שבהן המקום מוגבל.
במקום להתקין פסי חשמלית מסורתיים על הקרקע, עיצוב חדשני זה מנצל את השטח שמעל הבניינים, מפחית את העומס וממקסם את השימוש בתשתיות הקיימות. המיקום המוגבה של החשמלית מאפשר תנועה בלתי מוגבלת, הימנעות מעומסי תנועה ומציע לנוסעים נופים חסרי תקדים של הנוף העירוני. בנוסף, ניתן לתכנת את חשמלית הסוכך החשמלית לעקוב אחר מסלולים שנקבעו מראש או להתאים אותה בזמן אמת כדי להתאים לדרישות ספציפיות של הנוסעים. חשמלית הסוכך פועלת על חשמל נקי ובר קיימא, ומסייעת להפחית את זיהום האוויר ופליטת הפחמן, ותורמת למערכת תחבורה ירוקה וידידותית יותר לסביבה. העיצוב הקומפקטי וקל המשקל שלו מבטיח השפעה סביבתית מינימלית במהלך הבנייה והתפעול. יתרה מזאת, השילוב של חשמלית הסוכך עם מבנים לא רק מספק צל והגנה מפני פגעי מזג האוויר אלא גם מנצל מקורות אנרגיה מתחדשים, כגון פאנלים סולאריים, כדי להפעיל את פעילותו. חשמלית הסוכך החשמלית משפרת את הפונקציונליות הכוללת של מרפסות, ויוצרת מרחב רב-תכליתי שניתן לנצל אותו לרגיעה, תחבורה ופעילויות חברתיות. היכולת שלו לעבור בצורה חלקה מכיסוי גג למערכת חשמלית משנה את הרעיון של חיים עירוניים, ומציעה נוחות ויעילות לתושבים. עם פתרון חדשני זה, עתיד התחבורה מתמזג עם עיצוב אדריכלי, ומביא רמה חדשה של יצירתיות ופונקציונליות לערים שלנו. אז, דמיינו את עצמכם ביום שמש יפהפה, נהנים מהנוחות של המרפסת שלכם תוך גלישה ללא מאמץ בעיר על חשמלית גג חשמלי משלכם.

לסוכך המרקיזה בהפעלה חשמלית מספר יתרונות מרכזיים:

במדינת ישראל החמה הצורך שלנו באמצעי הצללה הינו גדול, יחד עם זאת, אנחנו בהחלט לא מוכנים לוותר על האסתטיקה ועל תפעול פשוט וקל.
סוכך מרקיזה הינו אחד מן הפתרונות האסטטיים והמעוצבים ביותר ליצירת הצללה במרפסות, בבתים פרטיים או בשדרות קניות, במדרחוב ים ועוד.

המרקיזה, בשל המראה המעוגל שלה, מאפשרת לנו ליצור מראה נעים לעין, המשתלב בצורה הרמונית עם סביבה אורבנית וכפרית כאחד.
לא בכדי, בכל רחבי אירופה אנחנו יכולים להבחין באותן מרקיזות המקשטות בתי קפה ומסעדות.
אך סוכך מרקיזה אשר משלב גם מנוע חשמלי מאפשר לנו לשלוט ביתר קלות על כמות הצל בה אנחנו מעוניינים בכל רגע.

התקנה של מרקיזה למרפסת או מרקיזה לבתי עסק, המשלבת גם מנוע חשמלי, מעניקה לנו יכולת תפעול פשוטה וקלה, בשילוב של אסתטיקה מרהיבה.

היתרונות של מרקיזה חשמלית

חברת אלי סוככים הינה חברה אשר מתמחה ביצור והתקנה של מרקיזה חשמלית על פי מידה ובהתאם לדרישות הלקוח.
החברה, בעלת ותק של מעל ל 20 שנות פעילות באזור הצפון, מספקת, מייצרת ומתקינה סוככים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.
באלי סוככים תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של מרקיזות וסוככים, בעיצובים שונים ובהתאמה אישית.

אצלנו ניתן למצוא מגוון מרקיזות במידות שונות, שהן פיתרון מצוין לכל עונות השנה.

קטלוג מוצרי מרקיזה חשמלית

שאלות נפוצות

מרקיזה חשמלית מתאימה לכל אזור בו אתם מעוניינים ליצור הצללה, בין אם מדובר בחנות הנמצאת ברחוב, מרפסות שמש, בתי קפה ומסעדות.

המרקיזה עשויה משלדה של אלומיניום בצורה עגולה, מה שמעניק את מראה הקשת הססגונית. על גבי שילדת האלומיניום ניתן להתקין את הבד הנבחר, במגוון רחב של צבעים ובסוגים שונים המספקים גם הגנה בפני גשם וגם הגנה בפני שמש.

המרקיזה החשמלית בהחלט נועדה לספק נוחות אופטימלית בפתיחה ובסגירה, ובכך היא חוסכת את המאמץ. שדרוג של מרקיזה ידנית לחשמלית אינה יקרה בהרבה, ועל כן, היא עדיפה בהחלט. המנגנון החשמלי מאפשר לנו אף ליצור עמידות גבוהה יותר אל מול בלאי.

את המרקיזה אנחנו מייצרים בצורה אישית על פי מידה, ועל כן, ניתן להתאימה לכל מפתח.

את המרקיזה ניתן לתפעל הן באמצעות שלט רחוק והן באמצעות נקודת תפעול ובקרה בקיר.