החלפת בד דראלון

בחברת אלי סוככים, הפועלת מעל ל 20 שנה, תוכלו למצוא את כל פתרונות הצללה והסוככים. העבודה, הנעשית בהתאמה אישית ועל פי צורכי הלקוח, תאפשר לכם ליהנות מסוככים באיכות הגבוהה ביותר ומהקפדה על רמת גימור גבוהה במיוחד. כמו כן, חברת אלי סוככים מבצעת עבודות תחזוקת סוככים וכן החלפת בד לסוככים.

הצורך בהחלפת בד דראלון

בד דראלון הינו בד מעוצב במיוחד העשוי מחומרים אקריליים באריגה צפופה וגבוהה במיוחד. רמת איכותו של הבד מאפשרת ליצור מגוון רחב של דוגמאות וצבעים, ועל כן, היא נחשבת לחביבה במיוחד בקרב בתים פרטיים, דירות וכמובן מסעדות, בתי קפה וחנויות. על מנת לאפשר לבד עמידות גבוהה, הבד מקבל ציפוי כנגד מים ורטיבות. יחד עם זאת, על אף היותו איכותי במיוחד, הרי שאחת למספר שנים יש צורך לבצע החלפת בד דראלון על מנת לשמור על המראה האסתטי של הסוכך.

היתרון הברור של בד דראלון הוא ביכולת שלו לשדרג כל מרפסת, גינה, חצר, וכמובן שדרת חנויות או חנות ברחוב, בית קפה וכל בית עסק. היופי של הבד, כמו גם מגוון הצבעים והדוגמאות הרבות, מעניקות לנו את האפשרות ליצור כיתוב אופטימלי בין סגנון העיצוב הכללי לבין סגנון העיצוב של הסו

האפשרות להחליף את הבד הישן בבד דראלון חדש מעניקה לכם יתרונות רבים:

טיפ:

רוצים ליהנות מהיתרונות העיצוביים של בד הדראלון מבלי להתפשר על איכותו ואטימותו?
בחרו בדראלון בצפיפות הגבוהה ביותר, ובציפוי טפלון, ותקבלו בד אטום למים ובעל עמידות גבוהה לאורך זמן רב.

שאלות נפוצות

ממה עשוי בד דראלון?

בד דראלון הינו בד המתקבל על ידי אריגה של חוטים אקריליים, ככל שרמת האריגה גבוהה יותר כך הבד הינו איכותי יותר. את הבד מצפים בציפוי טפלון על מנת להעניק מעטפת עמידה כנגד גשם.

מתי כדאי לבחור בבד דראלון?

בד דראלון מתאים לכל סוג של סוכך לו אתם מעוניינים להעניק מראה אסתטי ויוקרתי, על כן, הוא חביב בעיקר בקרב בעלי בתים פרטיים, מרפסות שמש בדירות וכמובן בבתי קפה, מסעדות, חנויות ובוטיקים.

מדוע כדאי לבחור בבד דראלון?

השילוב בין איכות לבין עיצוב ויוקרה הופכים סוככים בעלי בד דראלון למרהיבים, הם מספקים תחושה יוקרתית אשר מושכת מיד את העין.

האם ניתן להדפיס על גבי הדראלון?

בהחלט. ניתן להדפיס על גבי הדראלון את שם בית העסק, לוגו החברה ועוד.

לאיזה סוג של סוכך מתאים בד דראלון?

בד הדראלון מתאים לכל סוג של סוכך אשר מטרתו לספק הגנה אל מול השמש. במידה ואתם מעוניינים בסוכך להגנה אל מול גשם ורוחות עדיף לבחור בבד השימשונית.